روند فعالیت فریلنسرها

در قدم اول باید در وبسایت ثبت نام کنید

بعد از ثبت نام در وبسایت پروفایل بسیار پیشرفته با خدمات گسترده ای در اختیار خواهید داشت که میتوانید خود را معرفی کنید و مهارتهای خود را ثبت نمایید.

و به مشاغل کارفرماها درخواست انجام کار بفرستید و یا میتوانید خودتان خدمت جدید در سایت بیفزایید که کارفرماها با شما ارتباط برقرار کنند

 • آیا عضویت در سایت رایگان است؟

  رایگان برای ۱۴ روز

  بله عضویت در سایت رایگان است، و شما میتوانید از کلیه خدمات سایت (با اعمال محدودیت در تعداد) تا ۱۴ روز استفاده نمایید و پس از ۱۴ روز در صورت تمایل به فعالیت و فعال بود حساب کاربریتان، باید حساب کاربری خود را تمدید نمایید.

 • چرا اینقدر قیمت پکیجها پایین است؟

  دورکاری برای همه !

  مبالغ در نظر گرفته شده برای تمدید پروفایلها بسیار پایین در نظر گرفته شده که همین مبلغ جزیی در حد ۱۵۰۰۰ هزار تومان وجه تمایزی باشد بین افرادی که بدون هدف در وبسایت عضو میشوند با افرادی که برای حرفه و مهارت خود ارزش قائل هستند.

 • چگونه یک پروژه خوب دریافت کنیم

  نحوه پروژه گرفتن

  شما میتوانید از لبست مشاغلی که توسط کارفرماها در وبسایت قرار داده شده پروژه مدنظرتان را انتخاب کنید و گزینه (ارسال درخواست انجام کار) را بزنید و منتظر بررسی کارفرما باشید

درحال کار

کسب درامد از وبسایت

هم با افزودن درخواست دورکاری و هم با پذیرش مشاغل کارفرمایان

هم با افزودن درخواست دورکاری و هم با پذیرش مشاغل کارفرمایان میتوانید به درآمد برسید.

در پروفایل خود بخشی به عنوان افزودن خدمات وجود دارد که میتوانید خودتان پیشنهاد کاری را ثبت نمایید که کارفرما با جستجو در سایت بتوانید شما را پیدا کند.

 • چه مقدار از هزینه انجام پروژه به فریلنسر پرداخت میشود؟

  درصد کمیسیون

  مبلغ ۱۰ درصد به عنوان کارمز وبسایت از مبلغ توافقی شما با کارفرما کسر میشود.

  یعنی ۹۰ درصد سهم شما خواهد بود که در میان سایتهای فریلنسری این میزان درصد بی نظیر است.

 • برداشت درآمد چگونه است؟

  حداقل میزان برداشت ۵۰۰ هزارتومان میباشد.

  و شما در پروفایل خود می توانید با انجام پروژهای مختلف به راحتی به این حداقل موجودی برسید، و پس از آن از طریق گزینه برداشت وجه، اقدام کنید.

درحال کار

روند فعالیت کارفرماها

به عنوان کارفرما در وبسایت ثبت نام کنید

در پروفایل خود میتوانید انواع شغل و خدمات مورد نیازتان را ثبت نمایید که در لیست مشاغل سایت قرار بگیرند و به اطلاع قریلنسرها برسند.

 • ارتباط با فریلنسر چگونه انجام میشود؟

  شغل ثبت شده توسط شما در وبسایت، بعد از انکه توسط یک فریلنسر انتخاب شود، در حساب کاربری شما به شما پیام داده میشود و شما با بررسی مبلغ و شرایط پیشنهادی فریلنسر، میتوانید ان را قبول یا رد کنید.

درحال کار